Oferta nasza, oprócz sprzedaży wina obejmuje również kompleksowe wykonywanie indywidualnej aranżacji (klasycznej lub nowoczesnej) pomieszczeń przeznaczonych do przechowywania wina oraz do wspólnego biesiadowania i spotkania ze znajomymi w kameralnej atmosferze.

Nawet po rozlaniu do butelki wino nadal rozwija się i zmienia. Aby zachować jego najlepsze właściwości wino należy odpowiednio przechowywać, stworzyć mu właściwe warunki do dojrzewania. W większym stopniu dotyczy to win czerwonych ale także białych.

Osoby zainteresowane winem i chcące stworzyć własną piwniczkę domową mogą liczyć na naszą pomoc. Ważne są techniczne warunki, które zapewniają gwarancję wysokiej jakości. Pomieszczenie przeznaczone na piwniczkę musi być odpowiednio dostosowane. Nie tylko aranżacyjnie (stojaki, stoły), ale także dopasowane pod kątem fizyki budowli, czyli wilgotności (kurczenie korków, odklejanie etykiety), stałej temperatury i światła.

Po wykonaniu tych techniczno-aranżacyjnych aspektów, możemy w pełni wyposażyć piwniczkę w wina. W naszej ofercie uwzględniliśmy gusta klientów, dobierając różne rodzaje wina, o wielorakim przekroju cenowym i jakościowym, tak aby domowa piwniczka była miejscem spotkań towarzyskich, a zarazem spełniała oczekiwania konsumenckie.