Wina Musujące


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /auriga/components/com_roksprocket/layouts/mosaic/themes/gallery/index.php on line 19
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Prosecco Brut Campion

  Prosecco Brut Campion

  Wino białe, musujące Spumante. Produkowane z winogron pochodzących z winnic usytuowanych na stromych wzgórzach Valdobbiadene, gdzie winobranie w dalszym ciągu odbywa się wyłącznie ręcznie. Campion Brut jest klasycznym oryginalnym Prosecco, typowym dla tego regionu.

  Read More
 • Millesimato Extra Dry

  Millesimato Extra Dry

  Wino białe, musujące Spumante, nieco słodsze od wina Brut. Produkowane ze specjalnie wyselekcjonowanych winogron Prosseco, pochodzących z winnic usytuowanych na stromych wzgórzach Valdobbiadene, gdzie winobranie w dalszym ciągu odbywa się wyłącznie ręcznie.

  Read More
 • Col Fondo Frizzante

  Col Fondo Frizzante

  Col Fondo jest winem musującym frizzante, produkowanym z winogron pochodzących z winnic usytuowanych na stromych wzgórzach Valdobbiadene, gdzie winobranie w dalszym ciągu odbywa się wyłącznie ręcznie. Wino produkowane tradycyjnie, butelkowane na wiosnę, refermentacja zachodzi wyłącznie w butelkach.

  Read More
 • Campion Superiore Dry

  Campion Superiore Dry

  Wino białe, musujące Spumante, nieco słodsze od wina Brut. Produkowane ze specjalnie wyselekcjonowanych winogron Prosseco, pochodzących z winnic usytuowanych na stromych wzgórzach Valdobbiadene, gdzie winobranie w dalszym ciągu odbywa się wyłącznie ręcznie.

  Read More
 • Prosecco Superiore Brut

  Prosecco Superiore Brut

  Wino Spumante jest musujące o bardzo delikatnym i trwałym perlage. Zapach jest czysty i intensywny, z nutami świeżych cytrusów. Pełny, suchy i czysty smak daje temu winu przywilej wszechstronności i delikatności.

  Read More
 • Particella 68® Prosecco Superiore

  Particella 68® Prosecco Superiore

  Znaczące wino Cru’, ta emblematyczna nazwa pochodzi od numeru działki centralnej wzgórza w Colbertaldo i podziału parceli, gdzie usytuowana jest winnica. Szeroka gama smakowa z eleganckimi i pełnymi nutami owocowymi.

  Read More
 • Delcre’ Millesimto Metodo Classico

  Delcre’ Millesimto Metodo Classico

  DELCRE' nazwa ta pochodzi od małej rzeki pojawiającej się na wiosnę i płynącej przez winnice, w których jest produkowane. Jej czysta, górska woda, wypływająca z Placid, biegnie przez nasze uprawne pola w dół, aż do rzeki Piave. Rzeka ta, od zawsze jest źródłem życia i bogactwa dla rolników, którzy tam mieszkają i pracują.

  Read More
 • Cartizze Dry Campion

  Cartizze Dry Campion

  Wino białe, musujące Spumante, nieco słodsze od wina Brut . Bardziej mineralne i najszlachetniejsze z win Prosecco. Produkowane ze specjalnie wyselekcjonowanych winogron Prosseco, pochodzących z winnic usytuowanych na stromych wzgórzach Valdobbiadene i tylko z regionu Cartizze, gdzie winobranie w dalszym ciągu odbywa się wyłącznie ręcznie.

  Read More
 • Ribello Lambrusco Graspaossa di Castelvetro

  Ribello Lambrusco Graspaossa di Castelvetro

  Lambrusco Grasparossa di Castelvetro jest winem otrzymywanym w wyniku powolnej wiosennej i naturalnej fermentacji w butelce, metodą klasyczną - tak jak to było w zwyczaju dawniej. Jest to wino rocznikowe, zatem świeże, lekkie, przyjemne w powolnej degustacji podczas posiłków.

  Read More
 • Lo Sfecciato Lambrusco Grasparossa di Castelvetro

  Lo Sfecciato Lambrusco Grasparossa di Castelvetro

  Lo Sfecciato Lambrusco Grasparossa di Castelvetro apelacja DOC pochodzi z najlepszych winogron z winnic usytuowanych na wzgórzach Castelvetro di Modena. Jest to wino intensywne i bardzo przyjemne dla wszystkich tych, którzy pragną delektować się winem wyszukanym.

  Read More